We Love Trance Club Edition 036

Udostępnij
We Love Trance Club Edition 036

WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 036 WITH THE THRILLSEEKERS & HYDRA
Nowy rok rozpoczynamy od wizyty absolutnej legendy muzyki trance na świecie! 20 lat temu stworzył nieśmiertelny hit „Synaesthesia”, jest autorem niezliczonej ilości ponadczasowych utworów, od zawsze wierny muzyce trance. Jego najpopularniejsze produkcje wyszły spod aliasu The Thrillseekers, jednak równolegle do niego zajmuje się także projektem Hydra, spod którego światło dzienne ujrzał w połowie grudnia album „Altered State”, będący połączeniem klubowych brzmień z ambientowymi elementami. W sobotę 18 stycznia po raz pierwszy w Polsce będziemy gościli projekt Hydra, a także po raz pierwszy w Polsce Steve Helstrip zagra aż dwa sety – również jako The Thrillseekers! Przygotujcie się na trzy godziny pełne emocji, pełne najpiękniejszej muzyki świata serwowanej przez prawdziwą legendę gatunku.
Kolejny nasz gość to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów na świecie: Matt Bukovski! Występował już między innymi w Holandii, Rosji czy Indonezji; prowadzi label Surrounded Audio; organizuje warsztaty dla młodych producentów. Każdy jego dotychczasowy występ na naszych imprezach spotykał się z bardzo pozytywnym odbiorem, z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.
Na dwóch scenach przygotowaliśmy dla Was mieszankę wybuchową – zagra plejada polskich producentów: Sodality, Jackob Roenald, Cristian Ketelaars oraz Alexander de Roy. Wystąpi również weteran polskiego clubbingu – wieloletni dj Muzycznego Radia i prezenter słynnej listy Dance Mix Chart – Maciej Wowk. O wspaniałą muzyczną oprawę zatroszczą się również Tymo White, Deeno i Adams, który będzie tej nocy świętował urodziny, a także Mr White, dla którego będzie to pierwszy występ na naszej imprezie. Nie zabraknie oczywiście ekipy We Love Trance Collective w składzie Rafuss i Aquatic Simon.
To nie koniec line-upu, gdyż trwa konkurs djski, w którym do wygrania jest występ na imprezie 18 stycznia. W pierwszym etapie czekamy na sety konkursowe, do finału wybieramy te najciekawsze i ostateczną decyzję powierzamy klubowiczom za pomocą głosowania. Wszelkie szczegóły i regulamin znajdują się na stronie wydarzenia na facebooku.
Wielokrotnie udowadnialiście nam, że macie wielkie serca do pomagania. Każda kolejna zbiórka pieniędzy kończy się nowymi rekordami, za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. W styczniu kontynuujemy wsparcie dla Kuby i Bartka Przybylskich, którzy są wcześniakami i przechodzą bardzo kosztowną rehabilitację – każdy grosz jest na wagę złota. Liczymy na Waszą pomoc.
We Love Trance Club Edition 036 odbędzie się w samym centrum Poznania – w klubie Poruszenie, który mieści się na tzw. „deptaku” przy ulicy Półwiejskiej 18, w niedalekiej okolicy Starego Rynku i Dworca PKP. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 21:00, bilety będą do nabycia w kasie przy wejściu.