MASTERCLASS – ReOrder

Udostępnij
MASTERCLASS – ReOrder

Pracę nad ReOrder Masterclass 2 – Warsztaty produkcji muzyki Trance EQulibrium Sounds rozpoczęło już w lipcu ubiegłego roku. Wszystko po to, abyś 16 marca był świadkiem i uczestnikiem najważniejszego oraz największego wydarzenia dla producentów muzycznych w Polsce! Ten krótki film nie przedstawia nawet procenta naszych przygotowań, pomysłów ani wysiłków. Wspólnie tworzymy największe dobro! Dobro, które chcemy pielęgnować razem z Tobą!

Druga edycja Masterclass Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek, z naszym headlinerem na czele – ReOrderem (Tibor Tomecko)! To właśnie autor albumu “I Am Ready” zapozna z Was z tajnikami swoich produkcji, opowie jak pracuje nad utworami i odpowie na Wasze pytania.

16.03.2019. Hotel Andersia, Poznań. Bądź częścią naszej historii!KONKURS / Ableton Live 10 Suite / Reveal Sound Spire! Stwórz remix utworu EQuilibrium! Pracę podeślij do 20 lutego wraz z potwierdzeniem zakupu biletu „Platinium” na ReOrder Masterclass 2 – Warsztaty produkcji muzyki Trance

Nagrodą w konkursie jest:

– Ableton Live 10 Suite: NFR (wersja elektroniczna)

– Reveal Sound Spire 1.1.14 (wersja elektroniczna)

– 20% zniżki na ReOrder Masterclass 2 – Warsztaty produkcji muzyki Trance

– Gadżety firmy EQulibrium Sounds

– Promocja stworzonego remixu

Wejdź na stronę i pobierz Remix Pack:

https://www.dropbox.com/…/Remix%20Pack%20EQulibrium%20Sound…

Udostępnij i oznacz trzech znajomych

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem dołączonym do paczki!!!

Wyniki ogłosimy na warsztatach ReOrder Masterclass 2 – Warsztaty produkcji muzyki Trance Powodzenia !

R.K